Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 226

Eva Krizanova - Dalibok Kusak: Slovenské Hrady, Zámky a Kastele. 1984. Felvidéki várak és kastélyok. Egészvászon kötésben, Papírborítóval. / In linen binding and paper cover.
15060.

Rufpreis:
1 600 HUF

15061.

Rufpreis:
800 HUF

15062.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szigetközzel kapcsolatos könyvtétel, 2 db:  Meződy Ö. István: Szigetköz. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben.+Bárdos Deák Péter: Megsebzett táj. Szigetköz. Bp.,1994, Pelikán. Kiadói kartonált papírkötés.
15063.

Rufpreis:
1 600 HUF

Germanus Gyula: Allah akbar! Bp., 1979, Szépirodalmi. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
15064.

Rufpreis:
800 HUF

Budapest Guest Book. Bp., é.n., Blue Skies. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.+Francesco Roncalli: Vaticanstadt. Vaticana, 1989, Monumenti, Musei e Gallerie Pontificie. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
15065.

Rufpreis:
1 200 HUF

15066.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovaltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amíg a Piccoloból szakember lesz. Bp., 1931, Fortuna nyomda, 94+16 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói fűzött kartonborítóban, foltos, felvágatlan példány.
15067.

Rufpreis:
1 000 HUF

15068.

Rufpreis:
1 000 HUF

Orbán Balázs: Háromszék. Kiegészítések a Székelyföld leírásához. Sepsiszentgyörgy, 2002, Charta Kft. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
15069.

Rufpreis:
2 000 HUF

15070.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hidak Heves megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Eger, 1998, Heves Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság, (Egri Nyomda Kft.) Számos képpel, ábrával illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15071.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF