Eva Krizanova - Dalibok Kusak: Slovenské Hrady, Zámky a Kastele. 1984. Felvidéki várak és kastélyok. Egészvászon kötésben, Papírborítóval. / In linen binding and paper cover.
Budapest Guest Book. Bp., é.n., Blue Skies. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.+Francesco Roncalli: Vaticanstadt. Vaticana, 1989, Monumenti, Musei e Gallerie Pontificie. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Karl Baedeker: Tirol, Voralberg und Teile von Salzburg und Kärnten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1923, Karl Baedeker, XL+512 p. 37. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, pár helyen amatőr módon javított kötéssel, egy térkép kijár, egy lap (31-32.) szakadt, sérült. / Linen binding, some pages repaired, one page damaged, one map coming out, in German language.
Hidak Heves megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Eger, 1998, Heves Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság, (Egri Nyomda Kft.) Számos képpel, ábrával illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.