Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1928954
15097
344
Books: Travelling, Local History
Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely. Magyar Műemlékek. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
1928952
15098
344
Lelkes István: Kőszeg. Magyar Műemlékek. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. 1928963
15099
344
Horler Miklós-Sallay Marianne-Kuthy Sándor: Szentendre. Városképek-Műemlékek. Bp., 1960, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban. 1928974
15100
344
Fitz Jenő: Székesfehérvár. Magyar Műemlékek sorozat. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1928969
15101
344
Jenei Ferenc-Koppány Tibor: Győr. Magyar Műemlékek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban
1928959
15102
344
1924757
15103
344
Ricordo di Roma. 60 Vedute. Képes füzet Róma városáról, 60 fekete-fehér fotóval, négynyelvű leírásokkal. Kiadói fűzött papírkötésben.
1914996
15104
344
Hegedűs Loránt: Viola-város. Erdélyi Könyvesház 6. Kolozsvár, 1938, Könyvbarátok Társasága. Kiadói, enyhén sérült papírkötésben
1914685
15105
344
3200
1916001
15106
344
Vegyes útikönyvtétel, 5 db: Dr. Pápa Miklós: Budai hegyek. Útikalauz. Bp.,1957, Sport. II. bővített kiadás, Dercsényi Dezső: Ják, Dr. Csiszár Károly: Őrség, Dr. Kolta János: Pécs, Szövényi István: Kőszeg. Különféle kiadásban, változó állapotban.
1911675
15107
344
Vegyes könyvtétel, 2 db: Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Fordította: Rácz Olivér. Pozsony, 1941, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Bokor László-Fehéri Tamás: Kamerával a világ körül. Bp.,1969, Magvető. Kiadói papírkötés.
1914951
15108
344
Budapesti körséta. Budapest történelmi és művészeti emlékei Bp., 1933. Vajna és Tsa. Kissé sérült papírkötésben. 48p.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF