https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 226

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely. Magyar Műemlékek. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
1
15097.

Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely. Magyar Műemlékek. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lelkes István: Kőszeg. Magyar Műemlékek. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
1
15098.

Lelkes István: Kőszeg. Magyar Műemlékek. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Horler Miklós-Sallay Marianne-Kuthy Sándor: Szentendre. Városképek-Műemlékek. Bp., 1960, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
1
15099.

Horler Miklós-Sallay Marianne-Kuthy Sándor: Szentendre. Városképek-Műemlékek. Bp., 1960, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fitz Jenő: Székesfehérvár. Magyar Műemlékek sorozat. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
15100.

Fitz Jenő: Székesfehérvár. Magyar Műemlékek sorozat. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jenei Ferenc-Koppány Tibor: Győr. Magyar Műemlékek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban
1
15101.

Jenei Ferenc-Koppány Tibor: Győr. Magyar Műemlékek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Magyar Műemlékek. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban
1
15102.

Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Magyar Műemlékek. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ricordo di Roma. 60 Vedute. Képes füzet Róma városáról, 60 fekete-fehér fotóval, négynyelvű leírásokkal. Kiadói fűzött papírkötésben.
1
15103.

Ricordo di Roma. 60 Vedute. Képes füzet Róma városáról, 60 fekete-fehér fotóval, négynyelvű leírásokkal. Kiadói fűzött papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hegedűs Loránt: Viola-város. Erdélyi Könyvesház 6. Kolozsvár, 1938, Könyvbarátok Társasága. Kiadói, enyhén sérült papírkötésben
1
15104.

Hegedűs Loránt: Viola-város. Erdélyi Könyvesház 6. Kolozsvár, 1938, Könyvbarátok Társasága. Kiadói, enyhén sérült papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar korona országainak helységnévtára 1928. Csonka Magyarország helységnévtára. 138p. Korabeli, foltos félvászon kötésben
1
15105.

A magyar korona országainak helységnévtára 1928. Csonka Magyarország helységnévtára. 138p. Korabeli, foltos félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes útikönyvtétel, 5 db:  Dr. Pápa Miklós: Budai hegyek. Útikalauz. Bp.,1957, Sport. II. bővített kiadás, Dercsényi Dezső: Ják, Dr. Csiszár Károly: Őrség, Dr. Kolta János: Pécs, Szövényi István: Kőszeg. Különféle kiadásban, változó állapotban.
1
15106.

Vegyes útikönyvtétel, 5 db: Dr. Pápa Miklós: Budai hegyek. Útikalauz. Bp.,1957, Sport. II. bővített kiadás, Dercsényi Dezső: Ják, Dr. Csiszár Károly: Őrség, Dr. Kolta János: Pécs, Szövényi István: Kőszeg. Különféle kiadásban, változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Fordította: Rácz Olivér. Pozsony, 1941, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.   Bokor László-Fehéri Tamás: Kamerával a világ körül. Bp.,1969, Magvető. Kiadói papírkötés.
1
15107.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Fordította: Rácz Olivér. Pozsony, 1941, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Bokor László-Fehéri Tamás: Kamerával a világ körül. Bp.,1969, Magvető. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Budapesti körséta. Budapest történelmi és művészeti emlékei Bp., 1933. Vajna és Tsa. Kissé sérült papírkötésben. 48p.
1
15108.

Budapesti körséta. Budapest történelmi és művészeti emlékei Bp., 1933. Vajna és Tsa. Kissé sérült papírkötésben. 48p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse