Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a kötéstáblák belsején sérüléssel.
Balla Antal, Balla Sándor, Dr. Berencei Rezső, Dr. Domokos Györgyné, Szilágyi Péter: Magyarország az űrből. Bp., 1982, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
dr. Bonif Platz: Die Völker der Erde. Asien. Wien, Leo Woerl. 891p. + 3 kihajtható térkép. Festett egészvászon kötésben, kis kopásokkal / In full linen binding.