Szabó T. Attila: Kalotaszeg helynevei. I. Adatok. Bevezetéssel és jegyzetekkel közzéteszi Szabó T. Attila. Kolozsvár, 1942. Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet Rt. XVIII + 501 + [3] p. + 4 térkép (ebből egy dupla oldalas, kétszínnyomású, egy kihajtható). Egyetlen kiadás. Kiadói papírborítóban, tékával, Felvágatlan példány.
Azúros tájakon. Egy szentévi zarándoklat emlékei. Bp., 1935, Depaul Szent Vince Szeretet-Leányai. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Les Merveilles de L'Italie. Florence,1948,G. Fattorusso, 613+2 p.+1 t. Francia nyelven. A színes címképet leszámítva fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült kartontokban, de ezt leszámítva jó állapotban.
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda, 211 p. Kiadói címeres aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
DDSG: A Duna Passautól a Fekete Tengerig. Bp., 1914. Első Duna-Gőzhajózási Társaság. 160p hozzávlaó térkép nélkül. Gazdag képanyaggal és reklámmal. Aranyozott egészvászon kötésben.