Porzellan

Zahl der Lose: 110

Aquincumi porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm
11230.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Alföldi porcelán étkészlet + teás készlet
11231.

Rufpreis:
8 000 HUF

11232.

Rufpreis:
1 800 HUF

XX. sz. eleje: Josef Steidl Znaim áttört fajansz dísztál, kézzel festett, jelzett, d:38 cm / Fayance bowl. Hand painted, signed, d: 38 cm
11233.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Victoria ékszeres dobozka, matricás, kopott, jelzett,  m:5 cm, 8×5 cm
11234.

Rufpreis:
2 000 HUF

11235.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1950 Rudolf Kämmer Volkstedt zenélő figurák ( 3db), kézzel festett, jelzett, csorba lepattanás nélkül, m: 19 cm (3×)
11236.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Wallendorf harisnyát húzó kislány, fehérmázas, jelzett, apró kopásokkal, 13,5 cm
11237.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ironstone hiányos tányér készlet, levonó képes(Old Country Castles), jelzett, kopott, d: 22,5-28 cm, összesen: 22 db
11238.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Metzler & Ortloff csibéknek fuvolázó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11239.

Rufpreis:
10 000 HUF

Wedgwood bisquit bonbonier, jelzett, nagyon apró kopásokkal, 10×10×5 cm
11240.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db Spode Copeland "Bertha" fajansz teás csésze+alj, kézzel festettek, jelzettek, kopásokkal, d: 10,5 cm (csésze) ill. 16 cm (alj)
11241.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF