Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1865615
11230
333
Aquincumi porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm 1871584
11231
333
Alföldi porcelán étkészlet + teás készlet
1835380
11232
333
1871557
11233
333
XX. sz. eleje: Josef Steidl Znaim áttört fajansz dísztál, kézzel festett, jelzett, d:38 cm / Fayance bowl. Hand painted, signed, d: 38 cm 1842598
11234
333
Victoria ékszeres dobozka, matricás, kopott, jelzett, m:5 cm, 8×5 cm
1577142
11235
333
1863132
11236
333
90000
cca 1950 Rudolf Kämmer Volkstedt zenélő figurák ( 3db), kézzel festett, jelzett, csorba lepattanás nélkül, m: 19 cm (3×)
1871252
11237
333
Wallendorf harisnyát húzó kislány, fehérmázas, jelzett, apró kopásokkal, 13,5 cm 1840897
11238
333
11000
Ironstone hiányos tányér készlet, levonó képes(Old Country Castles), jelzett, kopott, d: 22,5-28 cm, összesen: 22 db
1860795
11239
333
Metzler & Ortloff csibéknek fuvolázó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
1869654
11240
333
Wedgwood bisquit bonbonier, jelzett, nagyon apró kopásokkal, 10×10×5 cm 1866971
11241
333
24000
4 db Spode Copeland "Bertha" fajansz teás csésze+alj, kézzel festettek, jelzettek, kopásokkal, d: 10,5 cm (csésze) ill. 16 cm (alj) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF