Porzellan

Zahl der Lose: 110

Hutschenreuther fehér mázas vázák (2 db), jelzett, hibátlan, m: 14-17 cm
11242.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

Rosenthal mezei virág mintás váza, tálka, doboz, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 3 db, m:16 cm, 14×10 cm, 13×9 cm
11243.

Rufpreis:
2 800 HUF

Flamenco asztali lámpa, kézzel festett porcelán, kis lepattanásokkal, nem kipróbált, selyem burával, m:52 cm
11244.

Rufpreis:
3 000 HUF

5 db kerámia és porcelán kiöntő, hibátlanok
11245.

Rufpreis:
5 000 HUF

Német porcelán kéményseprő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
11246.

Rufpreis:
1 200 HUF

Galambos, rózsás porcelán zongora alakú bonbonier, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, 9×11×13 cm
11247.

Rufpreis:
1 000 HUF

Román porcelán likőrös poharak, 6 db, kézzel festett, jelzett, egészen apró lepattanással, m: 4 cm
11248.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rózsákkal díszített porcelán csengő, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:10 cm
11249.

Rufpreis:
1 000 HUF

11250.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

IV. Károlyt ábrázoló mini váza, sérült, kopásnyomokkal, m: 11 cm
11251.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vienna - Schönbrunn falra akasztható porcelán tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
11252.

Rufpreis:
1 000 HUF

11253.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF