Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1865001
11242
333
Hutschenreuther fehér mázas vázák (2 db), jelzett, hibátlan, m: 14-17 cm 1864711
11243
333
Rosenthal mezei virág mintás váza, tálka, doboz, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 3 db, m:16 cm, 14×10 cm, 13×9 cm 1821869
11244
333
Flamenco asztali lámpa, kézzel festett porcelán, kis lepattanásokkal, nem kipróbált, selyem burával, m:52 cm
1871342
11245
333
5 db kerámia és porcelán kiöntő, hibátlanok
1871032
11246
333
Német porcelán kéményseprő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 1871061
11247
333
Galambos, rózsás porcelán zongora alakú bonbonier, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, 9×11×13 cm 1871356
11248
333
Román porcelán likőrös poharak, 6 db, kézzel festett, jelzett, egészen apró lepattanással, m: 4 cm
1871320
11249
333
Rózsákkal díszített porcelán csengő, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:10 cm 1836677
11250
333
15000
1864814
11251
333
IV. Károlyt ábrázoló mini váza, sérült, kopásnyomokkal, m: 11 cm
1865585
11252
333
Vienna - Schönbrunn falra akasztható porcelán tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
1871558
11253
333
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF