Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1864634
11218
333
Hollóházi porcelán kócsag, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm. 1871583
11219
333
Hollóházi jelzett, kézzel festett dombornyomott dísztál 19x17 cm 1807640
11220
333
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
1864479
11221
333
Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16,5 cm 1864799
11222
333
Kalocsai porcelán kupicás készlet kulaccsal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 7 db 1865614
11223
333
Aquincumi porcelán rózsa + Drasche bögre, szelence, kis kancsó, jelzettek, kopásnyomokkal 1846126
11224
333
100
Alföldi porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal d: 19 cm + Kahla német porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 19,5 cm 1861291
11225
333
Alföldi porcelán pálinkás készlet Tálca Hódmezővásárhely képével és feliratozott poharakkal. 1871087
11226
333
Gránit halas tál, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 24×28 cm 1871265
11227
333
Aquincumi veréb, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 7 cm 1864663
11228
333
Aquincumi madár pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 1866770
11229
333
Aquincumi rózsa, kézzel festett, jelzett,apró kopásokkal,13×6×5,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF