Porzellan

Zahl der Lose: 110

Hollóházi porcelán kócsag, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm.
11218.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi jelzett, kézzel festett dombornyomott dísztál 19x17 cm
11219.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11220.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16,5 cm
11221.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kalocsai porcelán kupicás készlet kulaccsal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 7 db
11222.

Rufpreis:
2 800 HUF
10

Aquincumi porcelán rózsa + Drasche bögre, szelence, kis kancsó, jelzettek, kopásnyomokkal
11223.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alföldi porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal d: 19 cm + Kahla német porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 19,5 cm
11224.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Alföldi porcelán pálinkás készlet Tálca Hódmezővásárhely képével és feliratozott poharakkal.
11225.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gránit halas tál, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 24×28 cm
11226.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Aquincumi veréb, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 7 cm
11227.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi madár pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11228.

Rufpreis:
1 400 HUF

Aquincumi rózsa, kézzel festett, jelzett,apró kopásokkal,13×6×5,5 cm
11229.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF