Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1864745
11206
333
Zsolnay teás készlet, fehér mázas, festett arany peremmel, hiányos, jelzett, apró kopással 1871302
11207
333
Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
1871027
11208
333
Hollóházi porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 1795481
11209
333
Hollóházi szív alakú bonbonier, matricás, jelzett, kopott, 9×10 cm
1795295
11210
333
Hollóházi huszár, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:29 cm 1795190
11211
333
Holloházi virág mintás karmos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 1864495
11212
333
Hollóházi porcelán bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 1842482
11213
333
Hollóházi íbisz, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m:17 cm 1837897
11214
333
Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, gyári mázhibával, m: 22 cm 1871010
11215
333
"Kiskunhalas" feliratú Hollóházi váza, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 17,5 cm
1871272
11216
333
Hollóházi kétfüles virágos váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 36 cm
1864679
11217
333
Hollóházi halacskák (2 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm (2×) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF