Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1781467
11158
333
Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:11 cm 1846198
11159
333
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:35 cm
1846199
11160
333
24000
1835873
11161
333
XIX. sz. vége: Antik Herendi tányér. Rózsa mintával. Kézzel festett. Kopásokkal. Jelzett. d: 20 cm
1835051
11162
333
Herendi Viktória mintás bonbonniere rózsán apró lepattanásokkal, kézzel festett, jelzett. d:9 cm, m 8 cm 1811265
11163
333
1871284
11164
333
Herendi csipkebogyómintás kis füles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10,5×8×3,5 cm 1871232
11165
333
Herendi porcelán virágmintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm, m: 5 cm 1871249
11166
333
Herendi Viktória mintás áttört tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 13 cm, m: 4,5 cm 1871258
11167
333
Herendi áttört virágmintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 4,5 cm 1871037
11168
333
Herendi virágmintás mini ékszertartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm, m: 4 cm 1871024
11169
333
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13,5×9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF