Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1871237
11170
333
Herendi csipkebogyómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 1871245
11171
333
Herendi csipkebogyómintás porcelán fedeles csésze, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, d: 11 cm 1818784
11172
333
1866170
11173
333
4600
Herendi csipkebogyómintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17×18 cm 1866149
11174
333
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 10,5 cm 1867106
11175
333
Herendi, petrezselyem mintás porcelán cukortartó d:12 cm, m:10 cm
1867599
11176
333
Herendi porcelán pillangós levélnehezék, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6×4,5 cm 1868848
11177
333
Herendi Újpesti Dózsa emlék váza 1885-1960, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm, d:15 cm
1863057
11178
333
55000
Herendi Tompa Mihály büszt, bisquit és fehér mázas, jelzett (mélynyomás,koronás), csorba nélkül (piszkos), m: 23 cm 1863402
11179
333
Herendi kék virágos kis váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8 cm 1871246
11180
333
14000
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm 1861271
11181
333
22000
Herendi mulatozók, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), hibátlan, m:21,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF