Porzellan

Zahl der Lose: 110

Udvarló kisfiú porcelán falikép, kézzel festett, jelzés nélkül, hátoldala üveglapra ragasztva, keretben, hibátlan, 14×19 cm
11254.

Rufpreis:
3 000 HUF

11 db Limoges francia porcelán tányér. matricás, jelzett, hibátlan d: 22 cm
11255.

Rufpreis:
4 000 HUF
21

Karsbadi porcelán. Kobalt és aranyfestett mintás dísztányér. Új állapotban, eredeti dobozában / Chinaware plate 25 cm
11256.

Rufpreis:
3 000 HUF

11257.

Rufpreis:
3 000 HUF

11258.

Rufpreis:
3 000 HUF

11260.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Hotel S. Pietro", Richard-Ginori jubileumi olasz porcelán hamutartó, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 18 cm
11261.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Drezdai porcelán csésze+alj, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 5 ill. 11,5 cm
11262.

Rufpreis:
1 000 HUF
25

Beatrix Potter's "pig-wig", angol porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 10,5 cm
11263.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Bavaria jelenetes tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 11 cm
11264.

Rufpreis:
1 000 HUF

Royal Dux? csehszlovák oroszlán, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 23,5×12×6,5 cm
11265.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 5 cm
11266.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF