Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1869905
11254
333
Udvarló kisfiú porcelán falikép, kézzel festett, jelzés nélkül, hátoldala üveglapra ragasztva, keretben, hibátlan, 14×19 cm
1866077
11255
333
11 db Limoges francia porcelán tányér. matricás, jelzett, hibátlan d: 22 cm 1861476
11256
333
Karsbadi porcelán. Kobalt és aranyfestett mintás dísztányér. Új állapotban, eredeti dobozában / Chinaware plate 25 cm
1861461
11257
333
1861478
11258
333
1861481
11260
333
1871001
11261
333
"Hotel S. Pietro", Richard-Ginori jubileumi olasz porcelán hamutartó, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 18 cm 1870950
11262
333
Drezdai porcelán csésze+alj, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 5 ill. 11,5 cm 1870969
11263
333
Beatrix Potter's "pig-wig", angol porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 10,5 cm 1870979
11264
333
Bavaria jelenetes tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 11 cm 1870872
11265
333
5500
Royal Dux? csehszlovák oroszlán, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 23,5×12×6,5 cm 1870908
11266
333
Porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF