https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 203
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1755263
15602
332
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1736228
15603
332
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas. Megjelent 3000 példányban. 1734668
15605
332
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss István: A pápai plébánia története. Jókai Reprint 3. Pápai, 1996, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1600516
15608
332
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1737257
15609
332
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Források Budapest múltjából II. kötet. 1873-1919. Szerk.: Bácskai Vera. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai II. kötet. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1666893
15611
332
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Halmaj monográfiája. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Halmaj, 2002, Halmaj Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés. 1651148
15612
332
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kneifel Imréné Békefi Erzsébet: Bakonyoszlop története. Bakonyoszlop,2001, Bakonyoszlop Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1782692
15613
332
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete.) Fordította: Benedek Marcellné. A világjárás hősei. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1720128
15614
332
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Erdősi Károly: Múmiák és minarétek. Bp., 1936. Szent-István Társulat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó hátsó szennylappal. 1719353
15615
332
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth László: Vámosgyörk évszázadai. Vámosgyörk, 2002, Vámosgyörk Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1719184
15617
332
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Mezőörs, Mindszent és vidékének helytörténete. Szerk.: Gyurkovits Réka-Szabó Gyula. Magyar Műhely Füzetek 3. Mezőörs, 2000, Magyar Műhely Alapítvány. Kiadói papírkötés, kijáró címlappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1719191
15618
332
0
900
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Mezőkovácsháza története. Szerk.: Mucsi Tiborné. Mezőkovácsháza, 2001, Mezőkovácsháza Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse