https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 203
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1815586
15577
332
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
A Petró gyűjtemény remekei. Miskolc, 1977.; Hermann Ottó Múzeum. Miskolc 1979.
Das Lot is nicht erreichbar
1815583
15578
332
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Éri István: Műszaki Múzeumok Veszprémi megyében Veszprém, 1972
Das Lot is nicht erreichbar
1782826
15579
332
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Fitz Jenő: Séta a régi Székesfehérvárt. Székesfehérvárt, 1993, Szent István Király Múzeumai, (Vörösmarty Nyomda Rt.-ny.) Negyedik, javított kiadás. Kiadói papírkötés. 1786130
15580
332
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
75 év a fővárosi útfenntartás szolgálatában. Írta és szerkesztette: Esztergályos Gábor, Király Károly et alii. Közútfenntartási Igazgatóság, Bihari úti telep. 1926-2001. Bp., 2001, Fővárosi Közuterület-Fenntartó Rt. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1783750
15581
332
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Kolozsvár, 1992. Korunk.
Das Lot is nicht erreichbar
1783721
15582
332
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Ligeti Lajos: Sárga istenek sárga emberek. Bp., 1988. Gondolat + Kutasi Kovács Lajos: Fekete istenek, fekete emberek. Bp., 1980. Gondolat
Das Lot is nicht erreichbar
1785963
15583
332
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 2. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1983, Tolna Megyei Levéltár, (Szekszárdi Nyomda-ny.), 606 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1788367
15584
332
0
900
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Germanus Gyula: Allah akbar! Bp., 1979, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban 1785124
15585
332
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Találkozás Bereggel. Szerk.: Mező András. Vásárosnamény, 1978, Nagyközségi-Járási Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban. 1785183
15586
332
0
3800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Mező András (szerk.): Szamosközi tanulmányok. Fehérgyarmat, 1988. Fehérgyarmati Városi Tanács. 351p. Aranyozott nyl kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1818075
15587
332
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó-Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban 1803164
15588
332
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse