Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1719375
15634
332
900
Books: Travelling, Local History
Jakab István László: Bicske története. Bicske, 1969, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, gazdagon illusztrálva. Megjelent 3000 példányban.
1719403
15635
332
1720903
15636
332
1672063
15637
332
100
Amsterdam. City Highlights. Kempen, 2004, teNeues Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. / Paperbinding, in German language. 1671338
15638
332
Dr. Borai Ákos: A bonyhádi járás ipara. Iparföldrajzi tanulmány. Pécs, 1900, MTA Dunántúli Tudományos Intézete-Tolna Megyei Tanács VB., (Pécsi Szikra Nyomda-ny.) Kiadói kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 550 példányban. 1788338
15639
332
1783793
15640
332
Henryk Sienkiewicz: Sivatagon és vadonban. Bp., 2013. Könyvmolyképző Kiadó Kft 1783820
15641
332
Vivian Fuchs-Edmund Hillary: Az Antarktisz meghódítása. A Brit Nemzetközösség 1955-1958. évi délsarki expedíciója. Bp.,1962, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
1765457
15643
332
1758157
15644
332
100
Dr. Vargha Károly: Mohács és környéke útikalauz. Pécs, 1961, Baranya Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés. 1765610
15645
332
1765583
15646
332
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF