Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

Dr. Bugár Jenő: Nagyvenyim. Nagyvenyim, 1997, Nagyvenyim Önkormányzat. Kiadói papírkötés.
15619.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15620.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zalakaros. Szerk.: Halász Imre. Zalakaros, 2000, Zalakaros Város Önkormányzata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15621.

Rufpreis:
1 200 HUF

15622.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kútvölgyi Mihály-Viga Gyula-Viszóczky Ilona: Matyóföld rózsái Bp., 2006. Timp kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15623.

Rufpreis:
2 000 HUF

15624.

Rufpreis:
1 400 HUF

15628.

Rufpreis:
800 HUF

Ezerszínű Magyarország sorozat 6 kötete: Szombathy Viktor: Az Északi hegyek ölelésében. Varga Domokos: Aranyhomok Lázár István: S középen ott a Velencei-tó...  Csák Gyula: Vadregényes Pusztaság.  Csányi László: Bejártam Tolnát-Baranyát.  Tüskés Tibor: A nyugati kapu. Bp.,1979-1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15629.

Rufpreis:
2 000 HUF

15630.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdők és utak ölelésében. Őriszentpéter monográfiája. 996-1996. Szerk.: Dr. Horváth Sándor. Őriszentpéter, 1998, Őriszentpéter Nagyközség Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
15631.

Rufpreis:
800 HUF

Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. hn., 1988, Castor és Pollux. Kísérőfüzettel. Kiadói papírkötés.
15632.

Rufpreis:
1 000 HUF

Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2005, Better. Harmadik, megújított kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylapon hiánnyal.
15633.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF