Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

15590.

Rufpreis:
1 600 HUF

15591.

Rufpreis:
1 200 HUF

15592.

Rufpreis:
1 600 HUF

15593.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Mukicsné Kozár Mária/Marija Kozar-Mukic: Szlovénvidék. A Szlovén Etnikai Terület Néprajzi Topográfiája 20. század. / Slovensko porabje. Etnoloska Topografija Slovenskega Etnicega Ozemlja. Ljubljana-Szombathely, 1984, Edvard Kardelj Egyetem Bölcsézettudományi Karának Tudományos Intézete-Savaria Múzeum, 225+2+21+1 p. Fekete-fehér fotókkal, két térképpel illusztrálva. Magyar és szlovén nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
15594.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kisújszállás város története I. Kisújszállás 1986.  202p. + 8 (részben kihajtható) térkép.
15595.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

A pápai kollégium története. Szerk.: Trócsányi Zsolt. Bp.,1981, Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
15596.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15597.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31
10

15598.

Rufpreis:
1 400 HUF

15599.

Rufpreis:
1 400 HUF

15600.

Rufpreis:
1 400 HUF

15601.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF