Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

15550.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hajdúszoboszló monográfiája. Szerk.: Dankó Imre. Hajdúszoboszló, 1975, Hajdúszoboszló Város Tanácsa , 1975, 847 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó szennylap és az utolsó két lap kissé foltos.
15551.

Rufpreis:
2 800 HUF

15552.

Rufpreis:
2 800 HUF

15553.

Rufpreis:
1 200 HUF

15555.

Rufpreis:
1 600 HUF

15556.

Rufpreis:
800 HUF

15557.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15558.

Rufpreis:
800 HUF

15559.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Balla Dezső-Török János: A Szolnoki Papírgyár története. Az alapítástól az államosításig. I. kötet. Szolnok, 1979, PV Szolnoki Papírgyára. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
15560.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Dr. Szőke Sándor: Dombóvár. Bp.,1971, Dombóvár Városi Tanács VB., (Pátria-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadó kopottas papírkötés.
15561.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Dr. Mohl Antal: Győr eleste és visszavétele. 1594-1598.  Győr, 1913. Győregyházmegye Könyvsajtója, 135 p. Papírkötés, rossz állapotban, a borítója hiányzik, foltos, a fűzése sérült laza.
15563.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF