Hajdúszoboszló monográfiája. Szerk.: Dankó Imre. Hajdúszoboszló, 1975, Hajdúszoboszló Város Tanácsa , 1975, 847 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó szennylap és az utolsó két lap kissé foltos.
Henry Morton Stanley. A nagy afrikai kutató önéletírása. Átdolgozta Sebestyén Károly. Bp.,1912, Singer és Wolfner, 220+4 p. Félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, kissé kopott borítóval.
Balla Dezső-Török János: A Szolnoki Papírgyár története. Az alapítástól az államosításig. I. kötet. Szolnok, 1979, PV Szolnoki Papírgyára. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Dr. Mohl Antal: Győr eleste és visszavétele. 1594-1598. Győr, 1913. Győregyházmegye Könyvsajtója, 135 p. Papírkötés, rossz állapotban, a borítója hiányzik, foltos, a fűzése sérült laza.