Porzellan

Zahl der Lose: 90

Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 15,5 cm
11175.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 24,5 cm
11176.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán vadászjelenetekkel díszített süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, 6+1 db
11177.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollóházi porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
11178.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 20×12 cm
11179.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi mokkás csésze és alj + tejszín kiöntő ( 4db)
11180.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) lapos tányér, 5 db, kopott aranyozással, d: 24,5 cm
11181.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aquincumi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 22,5 cm
11182.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche hiányos étkészlet, matricás, jelzett, kopott, összesen: 22 db
11183.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Metzler & Ortloff kéményseprő fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm
11184.

Rufpreis:
1 000 HUF
31

Tempo Hakuun Toki mókus, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11185.

Rufpreis:
1 000 HUF

11186.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF