Porzellan Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1856206
11175
332
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 15,5 cm 1857262
11176
332
Hollóházi Szász Endre által tervezett tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 24,5 cm 1810350
11177
332
Hollóházi porcelán vadászjelenetekkel díszített süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, 6+1 db
1810220
11178
332
Hollóházi porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
1810799
11179
332
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 20×12 cm
1826302
11180
332
Hollóházi mokkás csésze és alj + tejszín kiöntő ( 4db)
1810304
11181
332
Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) lapos tányér, 5 db, kopott aranyozással, d: 24,5 cm
1851534
11182
332
Aquincumi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 22,5 cm 1851548
11183
332
Drasche hiányos étkészlet, matricás, jelzett, kopott, összesen: 22 db
1856833
11184
332
Metzler & Ortloff kéményseprő fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm 1856812
11185
332
Tempo Hakuun Toki mókus, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 1856535
11186
332
26000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF