Porzellan

Zahl der Lose: 90

Zsolnay patikai mérőedény, festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 8,5 cm
11163.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
32

Zsolnay virágmintás porcelán teás készlet, jelzett, matricás, kopásnyomokkal
11164.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay tál, matricás, jelzett, kopott, 35×26 cm
11165.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay eozin mázas kút, 2 db, jelzettek, apró kopásokkal, m: 14,5 cm
11166.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzés nélkül, kis javítással, apró kopásokkal, m: 24,5 cm
11167.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Erika mintás vázák, tálkák, stb, összesen: 6 db + virág mintás doboz, hibátlanok
11168.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Hollóházi zenélő kisfiúk ( 3 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm ( 3×)
11169.

Rufpreis:
2 800 HUF
18

11170.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11171.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán virágmintás bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 9 cm
11172.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Hollóházi porcelán: Márka kulacs, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 23 cm + afrikai nő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12,5 cm
11173.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Hollóházi porcelán kulacs, Hollóházi ékszertartó dobozka, Alföldi porcelán tál, matricásak, jelzettek, hibátlanok
11174.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF