Porzellan Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1857309
11163
332
Zsolnay patikai mérőedény, festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 8,5 cm 1810784
11164
332
Zsolnay virágmintás porcelán teás készlet, jelzett, matricás, kopásnyomokkal
1844126
11165
332
Zsolnay tál, matricás, jelzett, kopott, 35×26 cm
1852824
11166
332
11000
Zsolnay eozin mázas kút, 2 db, jelzettek, apró kopásokkal, m: 14,5 cm
1856813
11167
332
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzés nélkül, kis javítással, apró kopásokkal, m: 24,5 cm
1856640
11168
332
Hollóházi Erika mintás vázák, tálkák, stb, összesen: 6 db + virág mintás doboz, hibátlanok 1851400
11169
332
Hollóházi zenélő kisfiúk ( 3 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm ( 3×) 1853207
11170
332
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, hibátlan, d:14 cm
1853206
11171
332
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 1859390
11172
332
Hollóházi porcelán virágmintás bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 9 cm 1851436
11173
332
2 db Hollóházi porcelán: Márka kulacs, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 23 cm + afrikai nő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12,5 cm 1856209
11174
332
Hollóházi porcelán kulacs, Hollóházi ékszertartó dobozka, Alföldi porcelán tál, matricásak, jelzettek, hibátlanok Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF