Porzellan Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1855955
11211
332
2 db porcelán kiöntő, fehérmázas, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 12 cm 1833138
11212
332
Japán porcelán váza, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, m: 22 cm 1802259
11213
332
Tálka, "Vertieft" felirattal, részben kézzel festett, kopott, 13×13 cm
1802223
11214
332
Kínai porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 25,5 cm 1837432
11215
332
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm
1812262
11216
332
Díszegyenruhabán, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF