Porzellan

Zahl der Lose: 90

Edelstein 5 db lapostányér, matricás, jelzett, kopott, d:25 cm (5×)
11199.

Rufpreis:
1 600 HUF

Unterweissbach porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11200.

Rufpreis:
2 800 HUF

11201.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Antik hiányos mokkás készlet, csészén, cukortartón lepattanással, kopott, összesen:5 db
11202.

Rufpreis:
10 000 HUF

Antik mokkás csésze alj nélkül, részben festett fajansz, kopott, jelzés nélkül,
11203.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Porcelán balerina figura. Jelzett formaszámos, hibátlan. 18 cm
11204.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

Deutsch K.I. Nagyvárad porcelán gyertyatartó, sérüléssel, jelzett, m: 8 cm, d: 12 cm
11205.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Porcelán tojás. Nyitható. Jelzés nélkül. 7 cm
11206.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rózsás teás készlet jelzés nélkül. 6 csésze aljjal.
11207.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Lepkés kávés készlet. 6 csésze, aljjal. Jelzés nélkül.
11208.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Porcelán süteményes készlet: 6 db kistányér + 1 db kínáló tál, matricás, jelzettek, apró kopásnyomokkal
11209.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Porcelán lábasalátét fém foglalatban, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 25,5 cm
11210.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF