Porzellan Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1844125
11199
332
Edelstein 5 db lapostányér, matricás, jelzett, kopott, d:25 cm (5×)
1834224
11200
332
Unterweissbach porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 1802007
11201
332
1857557
11202
332
Antik hiányos mokkás készlet, csészén, cukortartón lepattanással, kopott, összesen:5 db
1857571
11203
332
Antik mokkás csésze alj nélkül, részben festett fajansz, kopott, jelzés nélkül, 1854818
11204
332
Porcelán balerina figura. Jelzett formaszámos, hibátlan. 18 cm 1859365
11205
332
Deutsch K.I. Nagyvárad porcelán gyertyatartó, sérüléssel, jelzett, m: 8 cm, d: 12 cm 1859747
11206
332
Porcelán tojás. Nyitható. Jelzés nélkül. 7 cm
1859742
11207
332
6500
Rózsás teás készlet jelzés nélkül. 6 csésze aljjal.
1859740
11208
332
Lepkés kávés készlet. 6 csésze, aljjal. Jelzés nélkül. 1856869
11209
332
3400
Porcelán süteményes készlet: 6 db kistányér + 1 db kínáló tál, matricás, jelzettek, apró kopásnyomokkal 1856859
11210
332
Porcelán lábasalátét fém foglalatban, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF