Porzellan Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1851410
11126
332
14000
Herendi paradicsommadár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11,5x18 cm 1851402
11127
332
Herendi Viktória mintás ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, enyhén kopott aranyozással, d:8 cm 1851403
11128
332
Herendi rózsa, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, 8,5×8×6,5 cm 1851406
11129
332
Herendi virág mintás bonbonier, rózsán apró lepattanás, kézzel festett, jelzett, m:12 cm, d:11 cm 1853209
11130
332
Herendi Porcelángyár emlékplakett, biszkvit/fehér mázas, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm. 1853409
11131
332
Herendi lila virágmintás mélytányér, kézzel festett, jelzett (1939), hibátlan, d: 24,5 cm. 1853205
11132
332
Herendi Piroska és a Farkas mintájú lapostányér és mélytányér, kézzel festett, jelzett,hibátlan, d: 22 cmx2 1859159
11133
332
Herendi Viktória mintás kis cipő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x5,5 cm 1859148
11134
332
Herendi Viktória mintás porcelán dobozka, kézzel festett, jelzett, kopott, 12,5x8,5x 4,5 cm 1859009
11135
332
Herendi Indiaikosár mintás mokkás és csésze, csészealjakkal (egy hiányzik, kézzel festett, jelzett( koronás), apró kopásnyomokkal, összesen:(5+4 db) 1852651
11136
332
11000
Herendi foxi, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:19,5 cm, h:31 cm 1852658
11137
332
Herendi porcelán csibepár, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Vastagh Éva), m: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF