Porzellan

Zahl der Lose: 90

Herendi indiai kosár mintás tál, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:32,5 cm
11151.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 23 cm
11152.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1920 Herendi Viktória mintás díszváza, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m: 36 cm /  cca 1920 Herend porcelain Queen Victoria vase, handpainted, with hallmark (with crown), in flawless condition, h: 36 cm
11153.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Zsolnay kaspó, virágmintás, matricás, jelzett, hibátlan, m:9,5 cm, d:16 cm
11154.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay porcelán exclusiv váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11155.

Rufpreis:
4 000 HUF
28

Zsolnay porcelán süteményes tál, arany szegéllyel, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17,5 cm
11156.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11157.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Zsolnay akt, alapmázas, jelzett, apró kopásokkal, m: 23 cm
11158.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay ülő női akt, kézzel festett, jelzett (Mucsiné), apró kopásokkal, m: 22,5 cm
11159.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay vetkőző nő, alapmázas, jelzett, apró kopásokkal, m: 26,5 cm
11160.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Zsolnay porcelán tétel: kulacs, labdázó kisfiú, sótartó, jelzettek, kulacs sérült, sótartó kopásnyomokkal
11161.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Zsolnay béka figura (persely) Pécs jelzéssel mázas kerámia 15 cm
11162.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF