Porzellan Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1852664
11138
332
40000
Herendi Viktória mintás kos fejes kaspó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m:16 cm d:19,5 cm/ Herend Victoria pot, signed, hand painted 1852674
11139
332
Herendi porcelán kakas, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 1852673
11140
332
Herendi fehér mázas boci, jelzett (Húsvéth Lajos), hibátlan, m:12, h:16,5 cm
1852677
11141
332
Herendi Viktória mintás porcelán dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan,7,5×5 cm 1852675
11142
332
Herendi Apponyi mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
1853702
11143
332
Herendi virágmintás porcelán csésze, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 5,5 cm 1853686
11144
332
Herendi csipkebogyómintás porcelán csészealj, kézzel festett, jelezett, hibátlan, d: 15,5 cm 1837772
11145
332
Herendi porcelán levesestál cítrom díszítéssel. Festetlen. 21x27 cm Jelzett, hibátlan. 1857239
11146
332
Herendi VIktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 1802270
11148
332
4200
Herendi virág szirmos váza, kézzel festett, jelzett (koronás), m:12 cm
1674598
11149
332
32000
Herendi tükrös akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm
1733064
11150
332
Óherendi rózsamintás porcelán tányér, jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal, d: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF