Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 168

15831.

Rufpreis:
800 HUF

A mai világ képe II-III. kötet. Szerk.: Kornis Gyula, Gratz Gusztáv, Hegedüs Loránt, Schimanek Emil. II. kötet: Politikai élet, III. kötet: Gazdasági élet, Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Gazdag kép-, térkép-, és ábraanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, kopott, kissé sérült gerinccel.
15832.

Rufpreis:
1 600 HUF

15833.

Rufpreis:
2 400 HUF

Világosító jegyzemények Szent Máté evangyeliomára, mellyekben a' történetek mind a' négy evangyélistákból kiszedegetve, és megegyeztetve, időrendben előmutattatnak, minden egymásba ütközés és ellenkezés nélkül. Pest, 1840, Reimel József-ny., XX+502+2 p. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, szakadozott,sérült, hiányos borítóval, a könyv végén pár lap sérült, hiányos, négy oldal alján (470.,478.,494.,500.) a szövegnél pici hiánnyal, de ezeket leszámítva a szöveg épp, és hiánytalan, kissé foltos, felvágatlan lapokkal. Ritka!
15834.

Rufpreis:
3 000 HUF

15835.

Rufpreis:
800 HUF

Kállay Béni: A szerb felkelés története 1807-1810. I-II. kötet. Hátrahagyott kézirataiból kiadta Thallóczy Lajos. Bp., 1909, MTA, 4+405+1 p.+1 t.+VIII+415+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
16500.

Rufpreis:
6 000 HUF

John Edward Courtenay Bodley: Franciaország I-II. kötet. Fordította: Dr. Darvai Móricz. Átnézte: Angyal Dávid. Bp., 1899, MTA, XXXI+360+VIII+574 p.Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
16502.

Rufpreis:
6 000 HUF

16503.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Szekfű Gyula: Állam és nemzet. Magyar Szemle Könyvei XII. Bp., 1942, Magyar Szemle Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
16504.

Rufpreis:
3 000 HUF

16505.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Takáts Sándor: Rajzok a török világból. III. kötet. Bp.,1917, MTA, 457+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, márványozott lapélekkel, a hátán kis folttal, de alapvetően jó állapotban.
16506.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marczali Henrik: Az 1790/1-diki országgyűlés. I. kötet. Bp.,1907, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a gerincen magánkönyvtári címkével.
16507.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF