Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 168

4 db 1956-al és a Gulaggal kapcsolatos könyv
16524.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karsai Elek: A budai Sándor-palotában történt 1919-1941. Bp., 1967, Táncsics Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval.
16525.

Rufpreis:
800 HUF

16526.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16527.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16528.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

16529.

Rufpreis:
8 000 HUF

16530.

Rufpreis:
8 000 HUF

A középkori élet. Európai antológia. Bp.,1964, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.
16531.

Rufpreis:
800 HUF

16532.

Rufpreis:
1 000 HUF

16533.

Rufpreis:
4 000 HUF

16534.

Rufpreis:
1 400 HUF

16535.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF