Vegyes könyvtétel, 2 db: Csanádi Norbert-Nagyváradi Sándor-Winkler László: A magyar repülés története. Bp.,1977, Műszaki. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1980. Fordította: Nádai Gyula. Bp.,1983, Zrínyi. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Dr. Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. A középiskolák VIII. osztálya számára. Történeti térképekkel. Bp., 1907., Franklin, 374 p.+2 térkép. Korabeli kopottas félvászonkötés, kissé foltos lapélekkel, 3 térkép hiányzik, de belül alapvetően jó állapotban.
A Nagy Háború írásban és képben.összesen 6 kötet I-IV. kötet. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, többnyire kopott borítóval, és gerinccel, a nyugati hadszíntér II. kötetének a gerince sérült, hiányos, kijáró lapokkal, illusztrációkkal.
2 db Antall Józsefről szóló könyv: Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF + Antall Józs ef élete képekben.
Charles Seignobos: Az európai élet fejlődése. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóval, hiányos, sérült, illusztrált papír védőborítóval.