Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 168

Vegyes könyvtétel, 2 db:  Csanádi Norbert-Nagyváradi Sándor-Winkler László: A magyar repülés története. Bp.,1977, Műszaki. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1980. Fordította: Nádai Gyula. Bp.,1983, Zrínyi. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16548.

Rufpreis:
800 HUF

16549.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Nagy Háború írásban és képben.összesen 6 kötet I-IV. kötet. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum.   Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva.  Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben,  többnyire kopott borítóval, és gerinccel, a nyugati hadszíntér II. kötetének a gerince sérült, hiányos, kijáró lapokkal, illusztrációkkal.
16550.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

16551.

Rufpreis:
6 000 HUF

16553.

Rufpreis:
1 200 HUF

16554.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16555.

Rufpreis:
800 HUF

2 db Antall Józsefről szóló könyv: Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF  + Antall Józs ef élete képekben.
16557.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kazimierz Michalowski: Akropolisz. Fordította: Dobos Lídia. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16560.

Rufpreis:
800 HUF

Charles Seignobos: Az európai élet fejlődése. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóval, hiányos, sérült, illusztrált papír védőborítóval.
16562.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jászi Oszkár: A Monarchia jövője. Bp., 1918.  Új Magyarország. Reprint kiadás.
16564.

Rufpreis:
1 400 HUF

Duff Cooper: Talleyrand. Fordította Harsányi Zsolt. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
16566.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF