Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 168

Bruno Brehm: A háborúra fel kell készülni I-II. Bp., 1938, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült, illetve sérült, javított gerincekkel.
16508.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ion Mihai Pacepa: Vörös horizontok - Egy román kémfőnök vallomásai. USA, 1987. . H. Printing Company. Kiadói papírkötésben, hibátlan állapotban.
16509.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16510.

Rufpreis:
2 800 HUF

A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Az eredeteivel egybevetette és szerkesztette: Fázsy Anikó. Szakmailag ellenőrizte és a magyar kiadást jegyzeteivel kiegészítette: Kun Miklós és Zinner Tibor. Fordította: Benye János. Bp.,2000, Nagyvilág. Kiadói kartonált papírkötés.
16511.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ablonczy Balázs: Teleki Pál. (Egy politikai életrajz vázlata.) Élet-kép sorozat. Bp.,200,Elektra. Kiadói papírkötés.
16512.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ota Kraus-Erich Kulka: Halálgyár. Bp., 1958, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
16513.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovács Ákos: Játék a tűzzel. Fejezetek a magyarországi tűzijátékok és díszkivilágítások XV-XX. századi történetéből. Bp.,2001, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
16515.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kozák József et al.: Mi és a huszadik század. Gyerekkorunk, ifjúságunk 1920-1929. h. n., é. n., Readkció Kft. Papírkötésben, jó állapotban.
16516.

Rufpreis:
1 000 HUF

A hetvenötéves Magyar Állami Operaház. 1884-1959. Bp., 1959, Magyar Állami Operaház, Révai-ny., 251 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, viseltes elülső előzéklappal.
16517.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db II. világháborúval, nácikkal foglalkozó könyv: Walter Schellenberg emlékiratai, A második világháború története, Hitler tábornokai.
16520.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szinai Miklós-Szűcs László: Horthy Miklós titkos iratai. Bp., 1965, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadozott szélű papír védőborítóban
16522.

Rufpreis:
800 HUF

16523.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF