Bruno Brehm: A háborúra fel kell készülni I-II. Bp., 1938, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült, illetve sérült, javított gerincekkel.
Tóth Sándor: A magyar szabadság atyja. Regényes korrajz. Pataky László rajzaival. Bp.,(1909),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) 1 t.+156+1 p.+5 t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal.
A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Az eredeteivel egybevetette és szerkesztette: Fázsy Anikó. Szakmailag ellenőrizte és a magyar kiadást jegyzeteivel kiegészítette: Kun Miklós és Zinner Tibor. Fordította: Benye János. Bp.,2000, Nagyvilág. Kiadói kartonált papírkötés.
Kovács Ákos: Játék a tűzzel. Fejezetek a magyarországi tűzijátékok és díszkivilágítások XV-XX. századi történetéből. Bp.,2001, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
A hetvenötéves Magyar Állami Operaház. 1884-1959. Bp., 1959, Magyar Állami Operaház, Révai-ny., 251 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, viseltes elülső előzéklappal.
László Gyula, Rácz István: A nagyszentmiklósi kincs. Bp., 1983, Corvina. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér és színes képekkel.