Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 168

Hérodotosz: A görög-perzsa háború. Fordította: Muraközi Gyula. Az utószót írta: Hegyi Dolores. A jegyzeteket Győry Hedvig és Hegyi Dolores írta. Sapientia Humana. Bp.,2000, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15795.

Rufpreis:
1 800 HUF

15796.

Rufpreis:
800 HUF

15797.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Albert von Hofmann: Das deutsche Land und die deutsche Geschichte. Stuttgart-Berlin,1919,Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Szövegközti térképekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
15798.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az 1848-1849-iki magyar szabadságharc vértanuinak emlékkönyve. Bp.,1991, MA Könyvkiadói Bt. Kiadói nemzetiszín zsinórral fűzött kartonált papírkötés.
15799.

Rufpreis:
1 200 HUF

Charles Fenyvesi: Három összeesküvés. Fordította: Dr. Molnár György. Bp.,2007, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15800.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., é.n. (1934), Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés.
15801.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kármentő Éva: Muszter. Kis magyar család- és filmtörténet a vágóasztal mellől. Bp.,2017, Múlt és Jövő. Kiadói papírkötés.
15802.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. kötet. Bp., 1935-1936, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerincekkel, de belül jó állapotban.
15803.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Pap Gábor: "Nézz egy kicsit a fejembe." A hagyományörökítés útjai a szkítautód népeknél. Főnix könyvek 42. Debrecen, 2003, Főnix. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15804.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szlanka András: Hat évtized reklámvilága. 1949-2009. Válogatás az OTP Bank pénzügytörténeti gyűjtemény anyagából. Bp.,2009, Médiacom. Kiadói keménykötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan fóliában. Jó állapotban.
15805.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15806.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF