Mód Aladár: 400 év küzdelem az önálló Magyarországért. Bp., 1943, Bartsch Sándor. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, kissé kopott borítóval.
Heltai Gáspár: Krónika az magyaroknak dolgairól. sajtó alá rendezte Kulcsár Margit, a bevezetőt Kulcsár Péter írta. 1981, Magyar Helikon. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kis sérüléssel.
Nancy Duin-Dr. Jenny Sutcliffe: Az orvoslás története. Az ősidőktől 2020-ig. Fordította: Dr. Cholnoky Péter-Dr. Török János. Bp.,1993, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kis szakadásokkal, kopásnyomokkal.
1985 Orbán György: Politikai szociológiai felmérés a Tungsram Rt. munkásairól. /1969-ben készült felmérés utóvizsgálata./ Szakdolgozat. 55 p.+3 melléklet. A szerző által dedikált.