Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 168

15819.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heltai Gáspár: Krónika az magyaroknak dolgairól. sajtó alá rendezte Kulcsár Margit, a bevezetőt Kulcsár Péter írta. 1981, Magyar Helikon. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kis sérüléssel.
15820.

Rufpreis:
1 000 HUF

A. J. P. Taylor: Az első világháború képes krónikája. Bp.,1988, Akadémia. Kiadói papírkötés, az elülső borító hullámos, a hátsó borítón kis sérülés.
15821.

Rufpreis:
800 HUF

Őstársadalom és ázsiai termelési mód. Szerk.: Tőkei Ferenc. Elvek és utak. Bp.,1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
15822.

Rufpreis:
800 HUF

15823.

Rufpreis:
800 HUF

Nancy Duin-Dr. Jenny Sutcliffe: Az orvoslás története. Az ősidőktől 2020-ig. Fordította: Dr. Cholnoky Péter-Dr. Török János. Bp.,1993, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kis szakadásokkal, kopásnyomokkal.
15824.

Rufpreis:
1 200 HUF

1985 Orbán György: Politikai szociológiai felmérés a Tungsram Rt. munkásairól. /1969-ben készült felmérés utóvizsgálata./ Szakdolgozat. 55 p.+3 melléklet. A szerző által dedikált.
15825.

Rufpreis:
1 000 HUF

15826.

Rufpreis:
800 HUF

A Magyar Demokrata Fórum programja. 1989. október. Szerk.: Kulin Ferenc. Bp.,1989, Zeneműnyomda-ny. Kiadói papírkötés.
15827.

Rufpreis:
1 000 HUF

[Hunyady Sándor]: A Vígszínház negyven éve. [Bp., 1936,Athenaeum-ny.], 68 p. Átkötött papírkötésben.
15828.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sorsdöntések (szerk.: Gerő András). Budapest, é. n., Göncöl Kiadó. Térképmelléklettel. Kiadói kartonált papírkötésben.
15829.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Vegyes könyvtétel, 3 db:   Stomm Marcel: Emlékiratok. Sajtó alá rendezte: Gallyas Ferenc. A Doni III. hadtest parancsnokának emlékiratai. Bp.,1990, Magyar Hírlap Könyvek. Kiadói papírkötés.   Hollós Ervin-Lajtai Vera: Horthy Miklós, a fehérek vezére. Bp.,1985, Kossuth Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  Márkus István: Trombita harsog, dob pereg. Bp.,1989, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
15830.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF