Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1833285
16728
329
Books: Architecture, Art
Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban. 1833171
16729
329
Books: Architecture, Art
1834649
16730
329
Books: Architecture, Art
Kósa Zoltán: Kenzo Tange. Architektúra. Bp.,1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói nylon-kötés, foltos, dohos.
1834582
16731
329
Books: Architecture, Art
Bán András: A lakás romantikája. A szép otthon. Bp.,1987, Corvina. Kiadói papírkötés. 1835140
16732
329
Books: Architecture, Art
A művészet kiskönyvtára 5 kötete: Munkácsy, Vaszary,Székely, Botticelli, Rubens. Bp.,1963-1967, Corvina-Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1656840
16733
329
Books: Architecture, Art
Rév Ilona: Építészet és enteriőr a magyar századfordulón. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban. 1836517
16735
329
Books: Architecture, Art
L. Kovásznai Viktória: Borsos Miklós. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói plüss kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
1836514
16736
329
Books: Architecture, Art
Moravánszky Ákos: Antoni Gaudi. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1835911
16737
329
Books: Architecture, Art
Vadászi Erzsébet: Magyar Versália. Bp., 2007. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1821854
16738
329
Books: Architecture, Art
Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. Officina Képeskönyvek. Bp.,1941, Officina, 30+2 p.+32 t.+2 p. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel.
1823093
16739
329
Books: Architecture, Art
Juan Manuel Clark: Stilografiche. hn.,2003, Fabbri. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, olasz nyelvű töltőtoll katalógus.
1783170
16740
329
Books: Architecture, Art
Keserü Katalin: Körösfői-Kriesch Aladár. A művészet kiskönyvtára 116. Bp.,1977, Corvina. Kiadói papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF