Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 194

Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
16728.

Rufpreis:
1 200 HUF

16729.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kósa Zoltán: Kenzo Tange. Architektúra. Bp.,1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói nylon-kötés, foltos, dohos.
16730.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bán András: A lakás romantikája. A szép otthon. Bp.,1987, Corvina. Kiadói papírkötés.
16731.

Rufpreis:
800 HUF

A művészet kiskönyvtára 5 kötete: Munkácsy, Vaszary,Székely, Botticelli, Rubens. Bp.,1963-1967, Corvina-Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16732.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rév Ilona: Építészet és enteriőr a magyar századfordulón. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
16733.

Rufpreis:
1 200 HUF

L. Kovásznai Viktória: Borsos Miklós. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói plüss kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
16735.

Rufpreis:
1 600 HUF

Moravánszky Ákos: Antoni Gaudi. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16736.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vadászi Erzsébet: Magyar Versália. Bp., 2007. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16737.

Rufpreis:
2 800 HUF

16738.

Rufpreis:
1 200 HUF

Juan Manuel Clark: Stilografiche. hn.,2003, Fabbri. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, olasz nyelvű töltőtoll katalógus.
16739.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Keserü Katalin: Körösfői-Kriesch Aladár. A művészet kiskönyvtára 116. Bp.,1977, Corvina. Kiadói papírkötés.
16740.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF