Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvin... https://www.darabanth.com/de/329-Fernauktion/329.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Mednyanszky-A-bevezeto-tanulmanyt-irta-Aradi-Nora-Bp-1983-Corvina-Kiadoi-aranyozott-egC3~II1833285
1833285
16728
329
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
: tánczos_gábor