Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 194

Láncz Sándor: Schrammel Imre. Dedikált. Bp., 1978. Képzőművészeti alap.
16680.

Rufpreis:
1 600 HUF

Réti István: Hollósy Simon (1857-1918). Bp., 1927, Amicus. Kiadói papírkötés, foltos, kopottas állapotban.
16681.

Rufpreis:
3 000 HUF

B. Supka Magdolna: Aba-Novák Vilmos. Bp., 1971, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16682.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fred W. Burgess: Antique jewelry and trinkets. New York, 1937, Tudor Publishing Company. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító szakadt, javított.
16683.

Rufpreis:
2 000 HUF

Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés,kis sérüléssel a gerincen, az elülső borítón lévő címke sérült, 16-17. oldalak között picit sérült kötéssel.
16684.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Mai magyar népi iparművészet. Az előszót Domanovszky György írta. A képanyag, az életrajzok és az ajánlott irodalom összeállítása Varga Marianna munkája. Bp.,1983,Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16685.

Rufpreis:
800 HUF

Szilágyi András: Die Esterházy-Schatzkammer. Übersetzt von Katalin von Reviczky. Frankfurt am Main, 1999, Peter Lang. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
16686.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes zenetörténettel kapcsolatos könyvtétel, 2 db:   Bónis Ferenc: Üzenetek a XX. századból. Negyvenkét beszélgetés a magyar zenéről. Bp.,2002, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Eősze László: Forr a világ... Kodály Zoltán élete. Bp.,1970, Móra. kiadói kartonált papírkötés.
16687.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székely András: Kós Károly. Budapest, 1979, Corvina, Offset és Játékkártya Nyomda. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Kiadói illusztrált, papír mappában, magyar, angol, német és francia nyelven.
16688.

Rufpreis:
1 200 HUF

1976 Szántó Piroska album, 12 db színes ofszet, sérült papír mappában + 1 db dedikált kiállítási katalógus
16689.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dürer Apokalipszis. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16690.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pater Noster. Salvador Dali illusztrációival.  Bp., é. n., Helikon. Velúrkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
16691.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF