Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 194

16668.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1887, Révai, 8+251+5 p.+15 t. (Műmellékletek.) Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. A kötetben Munkácsy Mihály, Benczur Gyula, Zichy Mihály, Mészöly Géza, Jankó János, Aggházy Gyula és mások illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, javított gerinccel, foltos, nagyrészt hiányzó hártyapapírokkal.
16669.

Rufpreis:
4 000 HUF

16670.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Radics Vilmos-Ritter Aladár: Laptervezés, tipográfia. Bp.,1975, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16671.

Rufpreis:
1 000 HUF

B. Nagy Margit: Stílusok, művek, mesterek. Művészettörténeti tanulmányok. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16672.

Rufpreis:
800 HUF

Dávid László: A középkori Udvarhelyszék művészeti emlékei. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, a papír védőborító gerincén kis szakadással.
16673.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szacsvay Éva: Üvegképek. Catalogi Musei Ethnographiae. Bp.,1996, Néprajzi Múzeum-Vízió Művészeti Alkotóközösség. Kiadói  papírkötésben.
16674.

Rufpreis:
800 HUF

1976 Szántó Piroska album, 12 db színes ofszet, teljes, sérült papír mappában, 40×28 cm
16675.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eva Besnyő 'n halve eeuw werk. 1982, Feministische Uitgeverij Sara. + kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16676.

Rufpreis:
2 000 HUF

16677.

Rufpreis:
1 200 HUF

16678.

Rufpreis:
1 600 HUF

16679.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF