Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 194

Eősze László: Kodály Zoltán élete képekben és dokumentumokban. Jubileumi kiadás. Bp., 1982. Zeneműkiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
16716.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Babits Mihály: Jónás Könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Bp., 1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kopott borítóval. Borsos Miklós rajzaival.
16717.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schmidt bútorok a századfordulón. Kiállítás katalógus. Szerk: :Kiss Éva. Bp.,1993, Kiscelli Múzeum. Kiadói papírkötés.
16718.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szentsei György daloskönyve I-II. - Facsimile kiadás, hozzávaló tanulmány. , Helikon Kiadó, Bp. 1977, védőtokkal, szép állapotban
16719.

Rufpreis:
2 000 HUF

1980-1988 4 db művészeti kiállítási katalógus: Czóbel Béla, Csók István, Fényes Adolf, Schaár Erzsébet gyűjteménye
16720.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fenollosa, E.: Ursprung Und Entwicklung Der Chinesischen Und Japanischen Kunst, 2 Vols. (Epochs Of Chinese and Japanese Art).  Leipzig, 1913. Karl Hiersemann.  191, részben egészoldalas illusztrációval. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban /  With 191 illustrations in 2 books. In half leather binding, in good  condition,
16721.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben. Jó állapotban. Papír védőborítóval (szakadások)
16722.

Rufpreis:
2 800 HUF

16723.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egry Mária: Sváby Lajos. Bp., 1987. Fűzve, papírkötésben. (a fűzés elvált),  Bán András: Gyulai Líviusz (Corvina műterem) Bp., 1987. Fűzve, papírkötésben
16724.

Rufpreis:
1 000 HUF

Muther Richard: A festőművészet története. Fordította Lengyel Géza. Függelék: Lyka Károly: Magyar képírás. Budapest, é.n., Révai Testvérek. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban
16725.

Rufpreis:
3 000 HUF

Markó. A bevezető tanulmányt írta és a képeket válogatotta: Szvobda Dománszky Gabriella. Bp.,2004,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16726.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Rita de Angelis-Paul Guinard: Goya festői életműve. Fordította: Havas Lujza, Székács Vera. A művészet klasszikusai. Bp.,1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
16727.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF