Fenollosa, E.: Ursprung Und Entwicklung Der Chinesischen Und Japanischen Kunst, 2 Vols. (Epochs Of Chinese and Japanese Art). Leipzig, 1913. Karl Hiersemann. 191, részben egészoldalas illusztrációval. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban / With 191 illustrations in 2 books. In half leather binding, in good condition,
Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben. Jó állapotban. Papír védőborítóval (szakadások)
Muther Richard: A festőművészet története. Fordította Lengyel Géza. Függelék: Lyka Károly: Magyar képírás. Budapest, é.n., Révai Testvérek. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban
Markó. A bevezető tanulmányt írta és a képeket válogatotta: Szvobda Dománszky Gabriella. Bp.,2004,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.