Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1820524
16765
329
Books: Architecture, Art
De Vecchi, Pierluigi: MIchelangelo. 2005, Aquila Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1820631
16766
329
Books: Architecture, Art
1820135
16767
329
Books: Architecture, Art
Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, javított, sérült gerinccel.
1818786
16768
329
Books: Architecture, Art
Művészeti lexikon. 1-2. köt. Szerk.: Éber László. Bp., 1935, Győző Andor. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, laza fűzéssel.
1731448
16769
329
Books: Architecture, Art
Ugo Foscolo (1778-1827): Jacopo Ortisz utolsó levelei. Bp., 1851, Eisenfels és Emich-ny., 150+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóban, foltos lapokkal.
1785171
16770
329
4800
Books: Architecture, Art
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott barna egészbőr-kötésben
1820035
16771
329
Books: Architecture, Art
Katalog der neuen Staatsgalerie. München, 1921, Carl Gerber. Kiadói papírkötés, foltos.
1820680
16772
329
Books: Architecture, Art
Kapukilincsek. Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. 144p. 13 cm 1820655
16773
329
Books: Architecture, Art
Marosvölgyi Gábor: Gulácsy Lajos (A magyar festészet mesterei 21.) Kossuth Kiadó, 2009 1821911
16774
329
Books: Architecture, Art
Miklós Mojezer: Paintings of the passion by master M. S. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1821915
16775
329
Books: Architecture, Art
1797821
16776
329
Books: Architecture, Art
Katalog der Älteren Pinakothek zu München. München, 1922, Carl Cerber-ny. Német nyelven, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés./ Paperbinding, in German language.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF