Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1804728
16777
329
Books: Architecture, Art
Kispéter Miklós: A győzelmes film - Film, tudomány, művészet. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói vászon kötésben, jó állapotban
1807073
16778
329
Books: Architecture, Art
Pereházy Károly: Az európai kovácsoltvas-művesség története. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1984, Képzőművészeti Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói papír kötésben. 1809456
16779
329
Books: Architecture, Art
Az Én múzeumom sorozat 3 füzete: Néray Katalin: Madarász-Székely-Lotz+Szabó Júlia:Courbet-Daumier-Meunier., Hárs Éva: Csók, Koszta, Rudnay. Bp.,1965-1969, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés, az egyik foltos.
1809446
16780
329
Books: Architecture, Art
Nigeria in costume. hn.,1965, The Shell Company of Nigeria. Kiadói egészvászon-kötés, angol nyelven.
1809466
16781
329
Books: Architecture, Art
Dr. Eduard Plietzsch: Peter Paul Rubens. Volksbücher der Kunst. Bielefield-Leipzig,é.n., Velhagen&Klasing. Kiadói papírkötés.
1598730
16782
329
4600
Books: Architecture, Art
1777155
16783
329
Books: Architecture, Art
1792898
16784
329
2200
Books: Architecture, Art
1669672
16785
329
4600
Books: Architecture, Art
Moliere: Tartuffe. Ford: Ivánfi Jenő. Bp. 1904. Ifj. Nágel Ottó. 1t. 46p. + 1t. (műmelléklet) Ritka kiadás! Kövessy Albert (1860-1924) sziniigazgató, rendező pecséttel és bejegyzésekkel megjelölt súgó és rendezői példánya. Későbbi félvászon kötésben
1796258
16786
329
2200
Books: Architecture, Art
1792087
16787
329
Books: Architecture, Art
Rippl-Rónai állandó kiállítás. Kaposvár. Róma-hegy. Kaposvár, é.n., Somogy-megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés.
1791860
16788
329
Books: Architecture, Art
Gerő László: A budai vár helyreállítása. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés. Első kiadás. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF