Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 194

Kispéter Miklós: A győzelmes film - Film, tudomány, művészet. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói vászon kötésben, jó állapotban
16777.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pereházy Károly: Az európai kovácsoltvas-művesség története. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1984, Képzőművészeti Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói papír kötésben.
16778.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az Én múzeumom sorozat 3 füzete:  Néray Katalin: Madarász-Székely-Lotz+Szabó Júlia:Courbet-Daumier-Meunier., Hárs Éva: Csók, Koszta, Rudnay. Bp.,1965-1969, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés, az egyik foltos.
16779.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nigeria in costume. hn.,1965, The Shell Company of Nigeria. Kiadói egészvászon-kötés, angol nyelven.
16780.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Eduard Plietzsch: Peter Paul Rubens. Volksbücher der Kunst. Bielefield-Leipzig,é.n., Velhagen&Klasing. Kiadói papírkötés.
16781.

Rufpreis:
1 200 HUF

16782.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

16783.

Rufpreis:
1 400 HUF

16784.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16785.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

16786.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Rippl-Rónai állandó kiállítás. Kaposvár. Róma-hegy. Kaposvár, é.n., Somogy-megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés.
16787.

Rufpreis:
800 HUF

Gerő László: A budai vár helyreállítása. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés. Első kiadás.
16788.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF