1997-2008 Magyar Műhely művészeti folyóirat 3 száma: Magyar Műhely 36. évf. 105. sz., Magyar Műhely 46. évf. 141-142. sz., 47. évf. 146. sz. Kiadói papírkötés.
Schneider Marius: Egyiptomi parasztdalok. Lieder Aegyptischer Bauern. Bp., 1943, Magyar Néprajzi Társaság, 153-183 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Különlenyomat a Kodály Zoltán emlékkönyvből.
Berkovits, Ilona: Illuminierte Handschriften aus Ungarn vom 11.-16. Jahrhundert. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Bp., 1968, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, német nyelven./Linenbinding, in paper cover, in cardboard folder, in German language.
Nagymihály Sándor: A nemzet csalogánya I-II. Blaha Lujza életregénye Herczeg Ferenc, Móricz Zsigmond, Márai Sándor, Hunyady Sándor, Farkas Imre és Szendy Károly emléksoraival. Bp.,(1926), Helikon. Kiadói, népies motívumokkal díszített, egészvászon kötésben, gazdag fekete-fehér és színes illusztrációkkal, mellékletekkel. Jó állapotban.
Rabinovszky Máriusz: Itália festészete. A Trecento. Itália festészete. A Trecento. Bp. 1947. Dante. 193 l. 4 t. Folio. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti illusztrált, kissé gyűrött védőborítóban.
Dr. Kós Károly, Szentimrei Judit, Dr. Nagy Jenő: Kis-Küküllő vidéki magyar népművészet. Bukarest, 1978, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.