Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 194

Takács Zoltán: Kerámiaipari szakrajz. Bp., 1989. Műszaki. Mellékletekkel
16825.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1997-2008 Magyar Műhely művészeti folyóirat 3 száma: Magyar Műhely 36. évf. 105. sz., Magyar Műhely 46. évf. 141-142. sz., 47. évf. 146. sz. Kiadói papírkötés.
16826.

Rufpreis:
1 800 HUF

Schneider Marius: Egyiptomi parasztdalok. Lieder Aegyptischer Bauern. Bp., 1943, Magyar Néprajzi Társaság, 153-183 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Különlenyomat a Kodály Zoltán emlékkönyvből.
16827.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Sinkó Kalló Katalin: Kalotaszegi nagyírásos. Bukarest, 1980, Kriterion, 16 p.+58 t. Kiadói félvászon mappában,  jó állapotban. Ritka!
16828.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ledács Kiss Aladár-Szűtsné Brenner Klára : Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Gondolat, 1963. Budapest. Egészvászon kötésben.
16829.

Rufpreis:
1 200 HUF

16830.

Rufpreis:
1 200 HUF

16831.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rabinovszky Máriusz: Itália festészete. A Trecento. Itália festészete. A Trecento. Bp. 1947. Dante. 193 l. 4 t. Folio. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti illusztrált, kissé gyűrött védőborítóban.
16832.

Rufpreis:
1 600 HUF

Christo&Jeanne-Claude, Taschen poszterkönyv. Köln,1995 Taschen. Papírkötés, angol,német, és francia nyelven, 6 p.
16833.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Ledács Kiss Aladár-Szűtsné Brenner Klára :  Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Gondolat, 1963. Budapest
16834.

Rufpreis:
1 600 HUF

16835.

Rufpreis:
1 600 HUF

Chinesische Malerei der Gegenwart. Szerk.: Arno Neumann. Berlin, 1958, Henschelverlag. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt papír védőborítóval, számos illusztrációval, német nyelven.
16836.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF