Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 194

Bodrogi Tibor (szerk.):Törzsi művészet 1-2. kötet. Bp.,1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
16704.

Rufpreis:
2 400 HUF

16705.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csabai István: Az impresszionizmus kora. Bp., 1942, Officina. Félvászon kötés, sarkain kopott, egyébként jó állapotban.
16706.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rajnai Miklós: Mészöly Géza 1844-1887 Művelt Nép Könyvkiadó, 1953
16707.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 2017 4 db ékszer árverési katalógus (Henry, Tajan, stb.)
16708.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sammlung des königliches ungarisches Hofrats Gustav von Gerhardt, Budapest. 1. köt.: Kunstgewerke. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16709.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lándor Tivadar- Gerő Ödön-Londesz Elek: Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. A Pesti Napló ajándéka. [Bp, 1902, Athenaeum], 1t.+76 p.+30 t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az elülső szennylap, a címlap, Zichy Mihály levél facsimile, 9 tábla hiányzik, egy tábla rossz helyen van, a hátsó szennylap szakadozott.
16710.

Rufpreis:
3 000 HUF

Görög ékszerek. Angol-görög nyelvű kiállítási kalauz. Bp.,2003, Szépművészeti Múzeum. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadó papírkötés./ Greek Jewellery. Exhibiton guide. In English and Greek language. With colourful photos. Paperbinding.
16711.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kun Imre: Harminc év művészek. Egy hangversenyrendező naplója. Bp., 1960, Zeneműkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16712.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. V. Wallerstein: Van Dyck.  Volksbücher der Kunst. Bielefield-Leipzig,é.n., Velhagen&Klasing. Német nyelven. Kiadói papírkötés, foltos.
16713.

Rufpreis:
800 HUF

Fritz Erpel: Rembrandt. Fordította: Kertész Judit. A művészet világa. Bp.,1985, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
16714.

Rufpreis:
800 HUF

Luxemburgi Zsigmond. Művészet és kultúra 1387-1437. Sigismundus-Rex et Imperator. Kiállítási katalógus. Szerk.: Körber Ágnes. Bp.,2006, Szépművészeti Múzeum, (Alföldi Nyomda), 96 p. Kiadói papírkötés.
16715.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF