https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 194

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Stoeckl, Carl: Der Österreichische Ingenieur- und Architekten-Verein MDCCCIIL bis MDCCCIIC( Wien (1899)., 154p. Sok képpel. Borító piszkos. / With many illustrations
1
16656.

Stoeckl, Carl: Der Österreichische Ingenieur- und Architekten-Verein MDCCCIIL bis MDCCCIIC( Wien (1899)., 154p. Sok képpel. Borító piszkos. / With many illustrations

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rippl-Rónai József gyűjteményes kiállítása. József Rippl-Rónai's Collected Works. Szerk.: Nagy Ildikó, Bernáth Mária. Bp.,1998, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
1
16657.

Rippl-Rónai József gyűjteményes kiállítása. József Rippl-Rónai's Collected Works. Szerk.: Nagy Ildikó, Bernáth Mária. Bp.,1998, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A magyar festészet rejtőzködő csodái - Válogatás magyar magángyűjteményekből II. kötet. 1920-1984. Bp., 2005, Mű-Terem. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, magyar és angol nyelven, jó állapotban.
1
16658.

A magyar festészet rejtőzködő csodái - Válogatás magyar magángyűjteményekből II. kötet. 1920-1984. Bp., 2005, Mű-Terem. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, magyar és angol nyelven, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Transformation - Siflis András. Könyv-Művész sorozat. Bp., é.n., k.n. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16659.

Transformation - Siflis András. Könyv-Művész sorozat. Bp., é.n., k.n. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marianne Hussl-Hörmann: Theodor von Hörmann 1840-1895. Monographie mit Verzeichnis der Gemälde. Wien, 2013, Christian Brandstätter Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés./ Hardback, in German language.
1
16660.

Marianne Hussl-Hörmann: Theodor von Hörmann 1840-1895. Monographie mit Verzeichnis der Gemälde. Wien, 2013, Christian Brandstätter Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés./ Hardback, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Magyar üvegművészet. Alkotók, adatok, 1945-2005. Hungarian Glass Art. Artists, facts. 1945-2005. Bp.,2006, Képző és Iparművészeti Lektorátus. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16661.

A Magyar üvegművészet. Alkotók, adatok, 1945-2005. Hungarian Glass Art. Artists, facts. 1945-2005. Bp.,2006, Képző és Iparművészeti Lektorátus. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Szamba könyvmozi. 1996, Ab Ovo. 122. számozott példány, relikviákkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
16662.

Szamba könyvmozi. 1996, Ab Ovo. 122. számozott példány, relikviákkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tibori János: Békéscsabai népi szőttesminták. Bp., 2008, Békéscsabaiak Baráti Köre Egyesület, megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
16663.

Tibori János: Békéscsabai népi szőttesminták. Bp., 2008, Békéscsabaiak Baráti Köre Egyesület, megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ókori hitéleti és művészeti régiségek képgyüjteménye. Segédkönyv a történelem és irodalom szemléltető taníiásához. A középiskolás és hasonló foku fiu- és leányiskolák számára s magánhasználatra. Szerk Polgár György. 715 ábrával. Miskolcz, 1896. Lővy József, V+206 p. 26. oldaltól gazdag képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval,laza fűzéssel, a címlapon névbejegyzéssel, névbélyegzővel, a hátsó kötéstábla belsején jegyzettel.
1
16664.

Ókori hitéleti és művészeti régiségek képgyüjteménye. Segédkönyv a történelem és irodalom szemléltető taníiásához. A középiskolás és hasonló foku fiu- és leányiskolák számára s magánhasználatra. Szerk Polgár György. 715 ábrával. Miskolcz, 1896. Lővy József, V+206 p. 26. oldaltól gazdag képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval,laza fűzéssel, a címlapon névbejegyzéssel, névbélyegzővel, a hátsó kötéstábla belsején jegyzettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp.,(1934), Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen.
1
16665.

Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp.,(1934), Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lukovszky Ilona: Bőrmívesség. Kaptár. Bp.,1986, Múzsák. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
1
16666.

Lukovszky Ilona: Bőrmívesség. Kaptár. Bp.,1986, Múzsák. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dáblin No. 5. Szombathely, 2003. 06.16. Bloomsday. Szerk.: Tóth Yoka Zsolt. Szombathely, 2003. Kiadói félvászon-kötésben. Megjelent 250 példányban, 51-től sorszámozva. Számozatlan példány.
1
16667.

Dáblin No. 5. Szombathely, 2003. 06.16. Bloomsday. Szerk.: Tóth Yoka Zsolt. Szombathely, 2003. Kiadói félvászon-kötésben. Megjelent 250 példányban, 51-től sorszámozva. Számozatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse