Stoeckl, Carl: Der Österreichische Ingenieur- und Architekten-Verein MDCCCIIL bis MDCCCIIC( Wien (1899)., 154p. Sok képpel. Borító piszkos. / With many illustrations
Rippl-Rónai József gyűjteményes kiállítása. József Rippl-Rónai's Collected Works. Szerk.: Nagy Ildikó, Bernáth Mária. Bp.,1998, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
A magyar festészet rejtőzködő csodái - Válogatás magyar magángyűjteményekből II. kötet. 1920-1984. Bp., 2005, Mű-Terem. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, magyar és angol nyelven, jó állapotban.
Marianne Hussl-Hörmann: Theodor von Hörmann 1840-1895. Monographie mit Verzeichnis der Gemälde. Wien, 2013, Christian Brandstätter Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés./ Hardback, in German language.
Ókori hitéleti és művészeti régiségek képgyüjteménye. Segédkönyv a történelem és irodalom szemléltető taníiásához. A középiskolás és hasonló foku fiu- és leányiskolák számára s magánhasználatra. Szerk Polgár György. 715 ábrával. Miskolcz, 1896. Lővy József, V+206 p. 26. oldaltól gazdag képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval,laza fűzéssel, a címlapon névbejegyzéssel, névbélyegzővel, a hátsó kötéstábla belsején jegyzettel.