Cumania III. Historia. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Közleményei. Szerk.: Horváth Attila. Kecskemét, 1975, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 469 p. Kiadói papírkötés. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 1200 példányban.
Cumania V. Ethnographia. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Közleményei. Szerk.: Horváth Attila, Solymos Ede. Kecskemét, 1978, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 458 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 1110 példányban.
Cumania VI. Historia. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Közleményei. Szerk.: Horváth Attila, Orosz László. Kecskemét, 1979, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 455 p. Kiadói papírkötés. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 1000 példányban.
Cumania 9. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Évkönyve. Szerk.: Dr. Bánszky Pál-Dr. Sztrinkó István. Kecskemét, 1986, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 528 p. Kiadói papírkötés. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, több nyelven. Megjelent 1000 példányban.
Cumania 10. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Évkönyve. Szerk.: Dr. Bánszky Pál-Dr. Sztrinkó István. Kecskemét, 1987, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 592 p. Kiadói papírkötés. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 1000 példányban.
Uxa József: A budavári királyi kápolna s a "m. kir. udvari és várplébánia" története. Bp.,(1934), Stephaneum Nyomda Rt., VIII+278+1 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Hugo Adolf Bernatzik: Der Dunkle Erdteil. Afrika. Landschaft, Volksleben. Orbis Terrarum. Berlin, 1930, Atlantis. Fekete-fehér egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászonkötésben, kis sérüléssel a gerincen, német nyelven, több nyelvű képfeliratokkal, jó állapotban.
Török András: Budapest könyv. Avagy Simplicissimus szerint a világ.Felvidéki András térképeivel és rajzaival. Bp.,2013, Park. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés.