Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 151

Sági Pál: Békebeli képeskönyv. (Társadalomrajz.) Bp. (1944.) Griff. 303 p. 22 t. Tart.: Udvari élet. A Stefánián. Pesti históriák...Javított gerincű félvászon-kötésben.
15072.

Rufpreis:
1 200 HUF

15073.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cholnoky Jenő: A Föld titkai II. kötet: Jégvilág. 67 kép és 14 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner, (Hornyánszky V.-ny.), 231 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
15074.

Rufpreis:
800 HUF

Kazinczy Ferenc: Pestre Budapest, 1929, Budapest Székesfőváros kiadása (Bp. Sz.főváros házinyomdája), 72 p. + 66 t.: Kissé szakadozott papírkötésben.
15075.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sándorfalva története és népélete. Szerk.: Darázs Sándor, dr. Juhász Antal, Szabó Magoldna, Sz. Simon István. Sándorfalva, 1999, Sándorfalva Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15076.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tata-Tóváros írásban és képben. Kalauz a kirándulók számára. Tata, 1987, Móricz Zsigmond Városi Könyvtár. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, az 1888-as kiadás reprintje.
15077.

Rufpreis:
2 000 HUF

15078.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ossendowski 4 munkája: Állatok, emberek, és istenek. A sivatag népe, A Szahara lelke. A sötét Kelet árnyéka. The shadow of the gloomy East. Fordította Balassa József. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésekben
15079.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Transylvania Képeskönyvek - Kolozsvár. Bp.,1989, Polygon. Kiadói kartonált papírkötés.
15080.

Rufpreis:
1 000 HUF

15081.

Rufpreis:
2 000 HUF

15082.

Rufpreis:
1 000 HUF

15083.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF