Tanulmányok tolna megye történetéből I.-II. kötetek. Szerk.: Dr. Puskás Attila. Szekszárd, 1968-1969, Tolna Megyei Tanács. Kiadói nylon-kötésben, a II. kötet nylon-kötése elvált a kartontól. Az I. kötet megjelent 2000 példányban.
Pfizenmayer: Kelet-Szibíria őslakói. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára Bp., Lampel és Wodianer. Díszes aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Kelemen Pál: Istenek csatatere. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Ritka kötésváltozattal. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
Die Weite Welt. Szerk., és a bevezetést írta: Herbert F. R. Eddelbüttel. [Berlin,1929, Deutsche Buch] Kiadói félbőr-kötés, kopottas, javított gerinccel, hiányzó címlappal, az elülső szennylap és előzéklap gyűrött, a fűzése laza, fekete-fehér fotókkal, német nyelven./Half-leather-binding, with worn and repaired spine, without front page, in German language.
Dercsényi Balázs-Koppány Tibor-Örsi Károly: Magyar kastélyok. Hegyi Gábor fotóival. Bp., 1992, Officina Nova. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.