Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 151
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1641101
15108
317
Books: Travelling, Local History
Baranya földirati, statisticai és történeti tekintetben. Szerk.: Haas Mihály. Pannónia könyvek. Pécs, 1985, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, javított borítóval, és gerinccel. Megjelent 2000 példányban. Reprint.
1648973
15109
317
Erdős- Keszi- Újlaki Pongrácz (szerk): Iváncsa története. Iváncsa, 2000. 1613156
15110
317
1700838
15111
317
Kovács Tibor: Vas megye népessége a XIX. században 1804-1870. Szerk.: Dr. Horváth Ferenc. Szombathely,1970, Vas Megye Tanácsa Művelődési Osztálya, (Vas megyei Nyomdaipari Vállalat.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
1731257
15112
317
Cholnoky Jenő: Az ember drámája. (A Föld titkai III.) 117 kép és 70 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kis kopásokkal
1731265
15113
317
Bődi István: Hosszúpályi története Hosszúpályi, 1998. Kiadói aranyozott nyl kötésben, ajándékozási bejegyzéssel
1659165
15114
317
Fejezetek Vál történetéből és néprajzából. Bp., 1997, Vál Önkormányzat Testülete. Kiadói papírkötés.
1648946
15115
317
Somfai Balázs: A Veszprémi Megyeház 100 éve 1887-1987. Veszprém, 1987. Festett egészbőr kötésben
1640367
15116
317
Kiss Lajos: Vásárhelyi hétköznapok. Bp., 1958, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé hiányos papírborítóban.
1659338
15117
317
1660197
15118
317
Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Budapest, 1979, Madách-Móra. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
1667859
15119
317
Cholnoky Jenő: A föld titkai 10 száma (5.,6.,7.,8.,9.,15.,16.,17.,18.,19.) Bp., 1930-1931, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, háromnak a hátsó borítója leszakadt, egyről hiányzik,
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF