Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 151

Baranya földirati, statisticai és történeti tekintetben. Szerk.: Haas Mihály. Pannónia könyvek. Pécs, 1985, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, javított borítóval, és gerinccel. Megjelent 2000 példányban. Reprint.
15108.

Rufpreis:
1 600 HUF

Erdős- Keszi- Újlaki Pongrácz (szerk): Iváncsa története. Iváncsa, 2000.
15109.

Rufpreis:
1 000 HUF

15110.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kovács Tibor: Vas megye népessége a XIX. században 1804-1870. Szerk.: Dr. Horváth Ferenc. Szombathely,1970, Vas Megye Tanácsa Művelődési Osztálya, (Vas megyei Nyomdaipari Vállalat.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
15111.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cholnoky Jenő: Az ember drámája. (A Föld titkai III.) 117 kép és 70 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kis kopásokkal
15112.

Rufpreis:
800 HUF

Bődi István: Hosszúpályi története  Hosszúpályi, 1998. Kiadói aranyozott nyl kötésben, ajándékozási bejegyzéssel
15113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fejezetek Vál történetéből és néprajzából. Bp., 1997, Vál Önkormányzat Testülete. Kiadói papírkötés.
15114.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Somfai Balázs: A Veszprémi Megyeház 100 éve 1887-1987. Veszprém, 1987. Festett egészbőr kötésben
15115.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss Lajos: Vásárhelyi hétköznapok. Bp., 1958, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé hiányos papírborítóban.
15116.

Rufpreis:
4 000 HUF

15117.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Budapest, 1979, Madách-Móra. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15118.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cholnoky Jenő: A föld titkai 10 száma (5.,6.,7.,8.,9.,15.,16.,17.,18.,19.) Bp., 1930-1931, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, háromnak a hátsó borítója leszakadt, egyről hiányzik,
15119.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF