https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 151

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vita Zsigmond: Jókai Erdélyben. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15132.

Vita Zsigmond: Jókai Erdélyben. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Rapcsányi J. Jenő: Út a kegyelem templomáig. A szegedi ág. hitv. evang. egyházközség története. Bp., 1943, Szerzői kiadás, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötés, hiányzó elülső borítóval, de egyébként jó állapotban.
1
15133.

Dr. Rapcsányi J. Jenő: Út a kegyelem templomáig. A szegedi ág. hitv. evang. egyházközség története. Bp., 1943, Szerzői kiadás, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötés, hiányzó elülső borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss György: A budapesti várospolitika 1873-1944. Előszót írta Pongrácz Kálmán. Bp., 1954, Jogi és Állami Könyv- és Folyóiratkiadó. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
1
15134.

Kiss György: A budapesti várospolitika 1873-1944. Előszót írta Pongrácz Kálmán. Bp., 1954, Jogi és Állami Könyv- és Folyóiratkiadó. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Bemutatkozik Magyarország. Bp., 2007, Magyar Almanach. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Sándor Anna: Miért szeressük Hollandiát? Bp.,2000, Göncöl. Kiadói papírkötés.
1
15135.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Bemutatkozik Magyarország. Bp., 2007, Magyar Almanach. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Sándor Anna: Miért szeressük Hollandiát? Bp.,2000, Göncöl. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, 2 db: Cseke László: Dunakanyar. Bp., 1975, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, több nyelvű rezümével. Szülőföldem Magyarország. Bp., 1986, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15136.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Cseke László: Dunakanyar. Bp., 1975, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, több nyelvű rezümével. Szülőföldem Magyarország. Bp., 1986, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.
1
15137.

Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, 7 db:  Beszélő tájak. Bp., 1963, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.  Budapest. Panoráma Utikönyvek. Szerk.: Dr. Vitéz András, Pap Miklós. Bp., 1961, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés.  Merényi József: Szülőföldünk Észak-Magyaroszág I. kötet. Bp., 1982, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.  Dr. Csorba Csaba, Endrődi Lajos, Dr. Kürthy Miklós. Magyarországi kirándulások. Bp., 1977, Sport. Kiadói nylon-kötés.  Patkó Imre, Rév Miklós: Vietnam. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóivállalata. Kiadói egészvászon-kötés.  Erdei Ferenc: Város és vidéke. Magyarország felfedezése. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.  Békés István: Pest megyei barangolások. Bp., 1975, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15138.

Vegyes könyvtétel, 7 db: Beszélő tájak. Bp., 1963, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. Budapest. Panoráma Utikönyvek. Szerk.: Dr. Vitéz András, Pap Miklós. Bp., 1961, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés. Merényi József: Szülőföldünk Észak-Magyaroszág I. kötet. Bp., 1982, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Dr. Csorba Csaba, Endrődi Lajos, Dr. Kürthy Miklós. Magyarországi kirándulások. Bp., 1977, Sport. Kiadói nylon-kötés. Patkó Imre, Rév Miklós: Vietnam. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóivállalata. Kiadói egészvászon-kötés. Erdei Ferenc: Város és vidéke. Magyarország felfedezése. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Békés István: Pest megyei barangolások. Bp., 1975, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes helytörténeti témájú könyvek, 2 db:  Vásárhely müemlékei, épületei. Hódmezővásárhely, 1976, Hódmezővásárhely. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban. Százhalombatta in pictures. Szerk.: Szalai Gáborné, Vincze Magdolna. Százhalombatta, 2000, Százhalombatta Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. Jó állapotban.
1
15139.

Vegyes helytörténeti témájú könyvek, 2 db: Vásárhely müemlékei, épületei. Hódmezővásárhely, 1976, Hódmezővásárhely. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban. Százhalombatta in pictures. Szerk.: Szalai Gáborné, Vincze Magdolna. Százhalombatta, 2000, Százhalombatta Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarország helységnévtára 1941. Bp., [1942], Hornyánszky Viktor. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1
15140.

Magyarország helységnévtára 1941. Bp., [1942], Hornyánszky Viktor. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.
1
15141.

Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Különös helyek, elbűvölő tájak. Bp., 1997 - Reader's Digest válogatás. HIbátlan állapotban
1
15142.

Különös helyek, elbűvölő tájak. Bp., 1997 - Reader's Digest válogatás. HIbátlan állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gina Lazenby: Feng shui és lakberendezés - Új út a belső tér megformálásához - Új út a belső tér megformálásához. Bp., 2007. Park Kiadó.
1
15143.

Gina Lazenby: Feng shui és lakberendezés - Új út a belső tér megformálásához - Új út a belső tér megformálásához. Bp., 2007. Park Kiadó.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse