Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1733169
11160
316
2200
Katicás porcelán tálka, jelzett, kézzel aranyozott, kopásnyomokkal, d: 13,5 cm
1733737
11161
316
Hattyús váza, kopott aranyozással, jelzés nélkül, m:26,5 cm
1733013
11162
316
Jelzett kínai emlék falitányér (A kínai nagy fal), matricás, hibátlan, d:21 cm 1732975
11163
316
Jelzett "Moszkva" emlék falitányér, matricás, hibátlan, d:19 cm 1658649
11164
316
Antik historizáló tál, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett ( "AC" és formaszám:1543), restaurált, 29×29,5 cm 1734825
11165
316
PM német virágmintás bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásokkal, 13,5×9,5×7,5 cm 1642775
11166
316
Áttört szélű gyümölcsös kosár, sérült, jelzés nélkül, m: 20 cm, d:25 cm
1734715
11167
316
Porcelán jávorszarvas, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm
1734551
11168
316
Kacsa alakú MTP porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzett, fém szerelékkel, m: 26 cm 1735379
11169
316
2 db kínai porcelán csésze+alj, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 6,5 ill. 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF