Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1707850
11148
316
Iris Cluj szívecskés mokkás csésze és alj ( 6db), matricás, kopott, jelzett 1723864
11149
316
Karlsbad virágmintás porcelán süteményes tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 2 db, d: 18,5 cm 1738113
11150
316
Meisseni hagyma mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 23×23 cm 1731391
11151
316
Oscar Schlegelmilch ékszeres dobozka, matricás, jelzett, kopott, d: 8 cm, 1577142
11152
316
1295169
11153
316
1724371
11154
316
Baba teás készlet, matricás, jelzés nélkül, kopott, eredeti dobozában
1657273
11155
316
100
Kisfiú nyuszival, porcelán figura, jelzetlen, kézzel festett, gyári repedéssel, m: 13 cm
1708218
11156
316
Fiú és lány kisbáránnyal + lófigura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlanok, m: 14,5 és 20,5 cm
1623887
11157
316
Kőszáli kecske, fajansz, kézzel festet, jelzett, kis lepattanással, m: 16 cm
1623876
11158
316
Virágmintás porcelán kis kaspó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 7 cm 1655406
11159
316
Okarina, matricás, jelzés nélkül, kopott, h:17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF