Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1706666
11100
316
Herendi virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, 10×10 cm 1723918
11101
316
Herendi virágmintás porcelán mélytányér, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 24,5 cm 1733052
11102
316
11000
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm, m: 7 cm 1733064
11103
316
Óherendi rózsamintás porcelán tányér, jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal, d: 20 cm
1733430
11104
316
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 15,5×8×4 cm 1733431
11105
316
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 12×6 cm 1738435
11106
316
Herendi bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:9,5 cm, d: 10,5 cm
1738438
11107
316
Herendi Rotschild mintás tojás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1737350
11108
316
Herendi fehér mázas Beethoven mellszobor, jelzett, hibátlan, m: 20 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven
1737684
11109
316
11000
Herendi Apponyi mintás süteményes tányér ( 4db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm (4×)
1731416
11110
316
Herendi mokkás csésze és alj (4 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan 1671203
11111
316
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF