Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1686281
11124
316
11000
1734701
11125
316
Zsolnay fakopáncs, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
1732481
11126
316
3800
Zsolnay virágmintás kávés készlet: 6 db csésze+alj, d: 7,5 ill. 12 cm + cukortartó, m: 10 cm, kiöntő, m: 17 cm, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 1732439
11127
316
2200
Zsolnay pillangómintás kis váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 11,5 cm 1736676
11128
316
Hollóházi mokkás csésze és alj ( 6 db), matricás, jelzett, hibátlan
1687354
11129
316
1731386
11130
316
Hollóházi madárka, porcelán, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
1732771
11131
316
Hollóházi "Budapest korsó" ( 8db), matricás, jelzett, hibátlan, fém tetővel, m:11,5 cm (8×)
1734810
11132
316
Hollóházi virágmintás bonbonier, matricás, jelzett, kopásokkal, 15×9,5×5 cm 1732470
11133
316
Hollóházi dísztál, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 24 cm + Hollóházi népviseletes leány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm
1734753
11134
316
Hollóházi sétáló lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 24,5 cm 1734614
11135
316
Hollóházi fekvő farkaskutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF