Porzellan

Zahl der Lose: 70

11112.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11113.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay dekoratív mokkás csésze és alj, kopott aranyozás, jelzett
11114.

Rufpreis:
1 400 HUF

11115.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zsolnay bogyómintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 11,5x7 cm + Zsolnay mini váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
11116.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay eozin mázas füles mécsestartó, hibátlan, jelzett, m: 10,5 cm
11117.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zsolnay eozin mázas büszt (Zsolnay Vilmos), hibátlan, jelzett, m: 14 cm
11118.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay hiányos mokkás készlet, matricás, jelzett, kopott
11119.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Zsolnay eozin mázas bikafejes ivócsanak, jelzett, hibátlan, m:12 cm, 12×13 cm
11120.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay matricás étkészlet (6 szem.), jelzett, hibátlan, összesen:24 db
11121.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Zsolnay "Exclusiv" váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11122.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay porcelán tányér, Bp. Orvosegyetem felirattal, jelzett, kopott, d: 18 cm
11123.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF