Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1671160
11112
316
26000
1734658
11113
316
Herendi madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 1708103
11114
316
Zsolnay dekoratív mokkás csésze és alj, kopott aranyozás, jelzett 1634303
11115
316
11000
1733663
11116
316
Zsolnay bogyómintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 11,5x7 cm + Zsolnay mini váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 1736831
11117
316
11000
Zsolnay eozin mázas füles mécsestartó, hibátlan, jelzett, m: 10,5 cm
1736826
11118
316
Zsolnay eozin mázas büszt (Zsolnay Vilmos), hibátlan, jelzett, m: 14 cm 1738220
11119
316
Zsolnay hiányos mokkás készlet, matricás, jelzett, kopott 1737547
11120
316
Zsolnay eozin mázas bikafejes ivócsanak, jelzett, hibátlan, m:12 cm, 12×13 cm 1735701
11121
316
36000
Zsolnay matricás étkészlet (6 szem.), jelzett, hibátlan, összesen:24 db
1734533
11122
316
Zsolnay "Exclusiv" váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 1710109
11123
316
Zsolnay porcelán tányér, Bp. Orvosegyetem felirattal, jelzett, kopott, d: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF